Informacje

 

Chcemy zwrócić się do Państwa z propozycją współpracy z naszą firmą działającą na rynku od 1993r w zakresie zaopatrzenia w materiały budowlane od fundamentu aż po dach. Należymy do Grupy Polskie Składy Budowlane, która jest największą siecią hurtowni w Polsce, działająca jako grupa zakupowo-sprzedażowa konsolidująca małe i średnie firmy, które mimo funkcjonowania pod wspólnym logiem sieci zachowują swoją niezależność.

W ofercie naszej firmy znajdują się m. in. stolarka budowlana, fundamenty, ściany, stropy, chemia budowlana, farby, lakiery, szeroki wybór materiałów wykończeniowych, podręczne narzędzia, płytki ceramiczne i.t.d..

Oferta naszej firmy umożliwia realizację inwestycji związanej z budowa domów, mieszkań, lokali, wykonywanych wszelkiego rodzaju remontów i wszelkich  modernizacji. 

Dbając o wszystkich naszych odbiorców, pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z bogatej oferty CDN PSB, zapewniając również wszechstronną pomoc i profesjonalne doradztwo w realizacji inwestycji, krótkie terminy realizacji zamówień łącznie z dostawą.  Nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji.

Mamy nadzieję, że nasza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach, które będzie mogło zaowocować dalszą współpracą. Jeśli zechcecie państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, jesteśmy w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

 

Galeria zdjęć

cdn01cdn02cdn03cdn04cdn05cdn06cdn07cdn08cdn09cdn10cdn11cdn12cdn13cdn14cdn15cdn16cdn17cdn18cdn19cdn20cdn21cdn22cdn23cdn24cdn25